Sponzori

Všetkým sponzorom ĎAKUJEME. 
Veľmi nás teší, že nám svoju priazeň prejavujete nielen slovami, ale aj konkrétnymi činmi či vecnými darmi.

DREVONA NÁBYTOK, Bratislava

Obývacia stena LISAMBA - obývacia stena zútulnila obytné miestnosti v Zariadení podporovaného bývania. Vďaka tejto pomoci sa nám podarilo dokončiť rekonštrukciu a zariadiť vstupnú halu a niektoré izby novým, funkčne vyhovujúcim nábytkom. 

BELLA SK s.r.o, Bratislava 

Počítač Lenovo - počítať je umiestnený v ambulancii hlavnej sestry, slúži na vybavovanie dokumentácie pre klientov zariadenia Domov n.o. Počítačom sa podporil ošetrovateľský štandard, vyššia bezpečnosť a kvalita v ošetrovateľských úkonoch.

ROK 2016

InterStore Group s.r.o., Bratislava (2016)  

Chladnička Whirlpool SW8IQW - chladnička slúži na uloženie potravín klientov v domove sociálnych služieb Domov n.o. Jednodverová chladnička s objemom 363 l, monoklimatická, energetická trieda A+, 6. zmysel, elektronické ovládanie, osvetlenie, sklenené poličky, rovné dvere, vyčnievajúca rukoväť, rozmery (V x Š x H): 187,5 x 60 x 63 cm, pomáha udržať potraviny klientov v správnej teplote a vždy čerstvé. 

INMEDIA spol. s r.o., HISPA SK s.r.o., HARDY PLUS s.r.o.,
Ryba Žilina, spol. s r.o., Prievidzské pekárne a cukrárne, a.s., DANA K s.r.o., METRO C&C, Starosta obce Veľké Pole,
Starosta obce Horná Ves (2016)

Výrobky zo sortimentu na Vianočné trhy Domov n.o. 2016 - dňa 16.12.2016 sa uskutočnil 2. ročník Vianočných trhov, ktoré organizovala nezisková organizácia Domov. Pripraviť takéto podujatie nie je jednoduché, vyžaduje si nielen veľa času, šikovných ľudí, nové nápady, ale i finančné prostriedky. S pomocu uvedených sponzorov sa podarilo zorganizovať krásne Vianočné trhy, ktoré spríjemnili klientom domova sociálnych služieb a zariadenia podporovaného bývania najkrajšie sviatky roka – Vianoce.  

Peter Kurhajec, Thuasne SK s.r.o., AOZPO SR (2016)

Antidekubitný matrac - matrac funguje na princípe cirkulácie vzduchu medzi komorami v podložke a využívajú ho dlhodobo ležiaci pacienti ako prevenciu pred bolestivými preležaninami. Ďakujeme darcovi, p. Petrovi Kurhajcovi, za Váš veľký dar, ktorý si nesmierne vážime. Touto cestou ďakujeme i spoločnosti Thuasne SK, s.r.o., ale i Asociácii poskytovateľov sociálnych služieb SR za sprostredkovanie matracu. 

Bamitop, spol. s r.o. (2016)

Potraviny - spoločnosť pravidelne poskytuje klientom Domov n.o. potraviny, ako napr. ovocie na vianočné sviatky a pod. 

Mária Hrnčiarová, Alica Madleňáková - sestry pána Sedláka (2016)

Finančný dar 200 € - finančné prostriedky od sestrier klienta Petra Sedláka boli použité na bežnú prevádzkovú činnosť domova sociálnych služieb Domov n.o. Za finančnú hotovosť veľmi pekne ďakujeme. 

ROK 2017

Rodina Mokrá - sestra p. Zemana s manželom (2017)

Sušička bielizne - manželia Mokrí daroviali ZPB Domov n.o. sušičku bielizne, čím sa zvýšil komfort pri manipulácii s bielizňou a starostlivosti o ňu. Táto sušička šetrí čas, odbremení šnúry od bielizne a dokonca bielizeň je oveľa mäkkšia a jemnejšia. Za tento dar veľmi pekne ďakujeme.

HARGITA, s.r.o. (2017)

Umelecké potreby - spoločnosť venovala našim klientom rôzne pomôcky na modelovanie a výrobu dekoračných predmetov, čím sa podporili ich tvorivé aktivity. Ďakujeme, s Vašou pomocou dokážeme vyplniť voľný čas klientov zaujímavými činnosťami a pomáhame rozvíjať zručnosti a sebarealizáciu klientov. 

Babičkářství, Česká republika (2017)

Spoločenská hra Jak to tenkrát bylo? - pani PharmDr.Monika Kopřivová, zakladatelka Babičkářství darovala našim imobilným klientom originálnu hru určenú pre seniorov. Páči sa nám, že si tak klienti priputání na lôžko môžu v spoločnosti ergoterapeuta zaspomínať na príbehy zo svojej histórie. Hru vytvorila so svojim tímom p. Kopřivová, je určená pre 2-12 hráčov od 6 do 120 rokov :-), obsahuje velký hrací plán, karty s retro fotografiami, karty s otázkami a figúrky. 

Stabilo GmbH, Česká republika (2017)

Písacie potreby a antistresové omaľovánky -  STABILO International GmbH, organizačná zložka Praha podporila obľúbenú činnosť klientov /kreslenie a maľovanie/ dodaním kresliacich, písacích potrieb a antistresovných omaľovánok. Ďakujeme, každý dar si veľmi vážime. 

FaxCopy a.s. (2017)

Papiere a písacie potreby - spoločnosť FaxCopy a.s. venovala našim chlapcom škatuľu plnú prekvapení - farebné papiere, skicáre, lepidlá, fixky, ceruzky, stúhadká a veľa veľa ďalších drobností pre veľkú radosť klientov. Ďakujeme. Zároveň sa chceme poďakovať aj p. Kateřine Lacovej za veľmi milý prístup a ochotu.

Martinus.sk, s.r.o. (2017)

Spoločenské hry a omaľovánky - internetové kníhkupectvo Martinus.sk, s.r.o. darovalo klientom omaľovánky vo veľkom formáte. Na ich vyfarbenie budú naši chlapci potrebovať celé týždne. Okrem toho, obyčajná rodinná hra plná prekvapení a zábavy - Človeče nehnevaj sa s veľkou hracou podložkou, ktorú nám spoločnosť taktiež venovala, dokáže vytvoriť neobyčajnú radosť. Dobble - hra, ktorej cieľom je nájsť spoločný symbol na dvoch kartách, pričom každé dve karty majú práve jeden symbol rovnaký, overí postreh našich klientov. A keďže vedomostí nikdy nie je dosť, Martinus.sk, s.r.o. darovala klientom i kvízovú hru - iKNOW. Ďakujeme. 

Zlatá Nitka s.r.o. (2017)

Textilná galantéria, servítky - kreatívna galantéria so sídlom v Banskej Bystrici venovala klientom rôzne produkty zo sortimentu textilnej galantérie /látky, stužky, lemovky a pod/ ako aj servítky, ktoré využijú naši klienti pod dozorom ergoterapeutov na dekoráciu rôznych predmetov servítkovou technikou, známou pod názvom decoupage. Sponzorovi veľmi pekne ďakujeme. 

Jozef Brachňák - BROZ (2017)

Textilná galantéria a pletacie priadze - spoločnosť venovala našim klientom obrovskú krabicu, v ktorej sa ukrývali stuhy, lemovky, zipsy, gombíky, pletacia priadza, čipka a mnohé ďašie zo širokého sortimentu spoločnosti BROZ. Materiál využijeme pri ergoterapeutickej činnosti s klientami v DSS i v ZPB Domov n.o. Ďakujeme. 

RIBON, s.r.o. (2017)

Textilná galantéria a nohavice pre klientov - textilná galantéria venovala klientom krajky, nášivky, gumy, prámik, ktoré využijeme pri výrobe rôznych dekoračných predmetov. Súčasťou daru boli i nohavice pre klientov. Sponzori veľmi pekne ďakujeme nielen za tento dar, ale i za všetky ostatné, ktoré k nám zasielajú. ˇ

Galantéria Sonia (2017)

Vianočné dekorácie, vlna a iný galantér. tovar - galantéria z blízkeho okolia našej neziskovej organizácie -  Galantéria Sonia zo Žarnovice darovala klientom DSS i ZPB Domov n.o. ozdoby na vianočný stromček, nitky, vlnu, polystyrénové polotovary a mnohé iné, ktoré nás veľmi potešili. Ďakujeme veľmi pekne.

INMEDIA spol. s r.o., HARDY PLUS s.r.o., Ryba Žilina, spol. s r.o., Prievidzské pekárne a cukrárne, a.s., DANA K s.r.o., Tekoo Slovakia s.r.o., HYZA a.s., Starosta obce Veľké Pole (2017)

Výrobky zo sortimentu na Vianočné trhy Domov n.o. 2017 - dňa 15.12.2017 sa uskutočnil už 3. ročník Vianočných trhov, ktoré organizovala nezisková organizácia Domov. Aj vďaka uvedeným sponzorom sa podarilo zorganizovať krásne Vianočné trhy, ktoré nám všetkým spríjemnili adventné obdobie. Ďakujeme.

Obec Ivanka pri Dunaji - starosta obce Ing. Ivan Schreiner a zamestnanci sociálneho oddelenia (2017)

Koláče - zástupcovia obce Ivanka pri Dunaji sa pravidelne zaujímajú o našich klientov, často nás i navštívia a vždy so sebou prinesú darčeky pre našich klientov. Tento rok nám darovali koláče na štedrovečerný stôl. Za tento dar veľmi pekne ďakujeme. 

Miroslav Baláž (2017)

Ovocie a suroviny na kapustnicu - p. Baláž daroval klientom nášho zariadenia ovocie a suroviny na prípravu vianočnej kapustnice, za čo mu veľmi pekne ďakujeme.     

ROK 2018

TEXTIL ŽILINA a.s. (2018)

Množstvo tovaru zo sortimentu textilnej galantérie - spoločnosť darovala našim klientom veľké množstvo rôzneho materiálu zo sortimentu textilnej galantérie. Pletacie priadze, vyšívacie priadze, háčkovacie priadze, nite, zipsy, gombíky, ihly, stuhy,  rôzne šnúry, gumy … toto všetko a ešte omnoho viac poteší našich chlapcov, ktorí to s pomocou ergoterapeutov využijú pri výrobe rôznych výrobkov v rámci rozvoja pracovných zručností. Vedeniu spolonočnosti veľmi pekne ďakujeme nielen za samotný sponzorský dar, ale i dovoz priamo do zariadenia z takej diaľky, ako je Žilina. 

INMEDIA spol. s r.o., HARDY PLUS s.r.o., Ryba Žilina, spol. s r.o., Prievidzské pekárne a cukrárne, a.s., DANA K s.r.o., HYZA a.s., PAM fruit s.r.o., GUNAREX s.r.o., Starosta obce Veľké Pole (2018)

Výrobky zo sortimentu na Vianočné trhy Domov n.o. 2018 - dňa 07.12.2018 sa na parkovisku pred Obecným úradom vo Veľkom Poli uskutočnil 4. ročník Vianočných trhov, ktoré organizovala nezisková organizácia Domov. Aj vďaka uvedeným sponzorom sa podarilo zorganizovať krásne Vianočné trhy, ktoré nám všetkým spríjemnili adventné obdobie. Ďakujeme.

Rodina Mokrá  (2018)

Finančný dar 100 € - manželia Mokrí daroviali prijímateľom SS v ZPB Domov n.o. finančnú hotovosť, za ktorú sa obstarali cigarety, káva a sladkosti a odovzdali sa chlapcom v ZPB. Za tento dar veľmi pekne ďakujeme.

ROK 2019