Prednáška A. Lehoczkého

"V prvom rade Vás chcem privítať a aj Vám poďakovať, že ste si prišli vypočuť môj príbeh - príbeh mojej závislosti na drogách." - takto začal prednášku náš Aďo Lehoczký na Strednej odbornej škole v Žarnovici. Aďo sa prihovoril žiakom strednej školy, porozprával im svoj život, život závislý na drogách. 
 
"Nechcem, aby ste brali tento môj príbeh ako odpadnutie jednej vyučovacej hodiny, ale aby ste si z neho zobrali čo najviac a nebáli sa o svojej závislosti hovoriť, nebojte sa zdôveriť rodičom ak máte takýto problém, nebojte sa, že sa vaši kamaráti budú na vás dívať inak, lebo ak sú to ozaj praví kamaráti, tak vám istotne podajú pomocnú ruku spolu s rodinou. " - toto a ešte omnoho viac povedal Aďo študentom počas asi dvojhodinovej prednášky. 
 
"Aké je poučenie z tohto životného príbehu? Je iba na tebe, čo si z neho zoberieš. Nezáleží na tom, kto ti tento príbeh hovoril a rozprával, ale na tom, čo ti hovoril a rozprával. Je však iba na tebe či ho prijmeš ako svoj záchranný pas ale rozhodni sa hneď, lebo už zajtra môže byť neskoro" - touto vetou ukončil prednášku náš klient na strednej škole v Žarnovici. Sme na teba Aďo veľmi hrdí, nie každý by dokázal rozprávať iným o svojom ťažkom živote a skúsenostiach. 
 
Autor: Andrej Lehoczký + Ing. Bibiána Demeterová

Fotografie z prednášky

/album/fotografie-z-prednasky/dsc-0067-copy-jpg/

—————

/album/fotografie-z-prednasky/dsc-0058-copya-jpg1/

—————

/album/fotografie-z-prednasky/dsc-0055-copy-jpg/

—————

—————


Kontakt

Domov n. o.

Veľké Pole č. 5
Veľké Pole
96674

IČO: 31908675
DIČ: 2021963119


045/6895128
0911 240 111