Narodeniny klientov 2017

Dôkaz, že zariadenie Domov n.o. sa stará o svojich klientov vo všetkých smeroch a že umožňuje klientom osláviť svoje okrúhle jubileá možno tak, ako nikdy predtým. 
 
Autor: Martin Mandák

Dňa 15.5.2017 v Domov-e n.o. oslávil pekné životné jubileum klient František Untermayer, ktorý na mňa aj napriek svojmu veku pôsobí ako mladší človek, než naozaj je. Ako sa patrí, nechýbala chutná torta a blahoželania od zamestnancov aj klientov.

Autor: Martin Mandák


Dňa 21.3.2017 v Domov n.o. oslávil 40-te narodeniny klient roka 2016 Marián Ertel. Aj napriek tomu, že tak možno nevyzerá svojou štíhlou postavou, je to jeden z pracovne najvýkonnejších klientov Domov-u n.o.. Ja mu prajem, aby sa mu aj naďalej darilo, ako doteraz a aby sa mu aspoň čiastočne splinili jeho plány a sny do budúcnosti. 

Autor: Martin Mandák


Dňa 23.2.2017 oslávil v Domov-e n.o. okrúhle výročie už starší pán Milan Skladan, ktorý je aj napriek tomu, že toho sám veľa nemá veľkorysý, pozitívny a dobre sa stará o prasatá, ktoré aj vďaka nemu majú aký-taký život. V tomto obore nieje žiadny nováčik, pretože v minulosti bol pastier dobytku. Chcel by som mu zaželať veľa zdravia, štastia a zaslúžený dôchodok podľa jeho predstáv. 

Autor: Martin Mandák


Mirko Broczký oslávil v zariadení Domov n.o. krásne životné jubileum 50 rokov, čo sa považuje za polku prežitého života. Ja mu želám, aby mal v budúcnosti ešte veľa pekných chvíľ, aby ho neopúšťal elán a aby to dotiahol aspoň na priemerný vek života (cca 70+ rokov).

Autor: Martin Mandák 


Náš najlmadší klient oslávil v Domov n.o. svojich 25 rokov, kde sa bežne takto oslavujú len okrúhle výročia, ale dostal možnosť priplatiť si za tortu, tak mohol narodeniny osláviť s ňou. Ja mu želám, aby sa v budúcnosti uplatnil v tom, čo ho baví a aby sa tým aj živil a uživil.

Autor: Martin Mandák