Domov n.o. má talent 15.10.2021 Kuchyňa

Dňa 15.10.2021 sa mala v areáli DSS konať naša "Superstar", ale keďže mrholilo, tak sme sa museli presunúť do kuchyne, čo podľa mňa nebol žiadny problém a zmestili sme sa s prehľadom. 
 
Už som to určite písal, ale medzi klientami sa nachádzajú veľké talenty, ale ani to v živote "vonku" asi bohužiaľ niekedy nestačí.
 
Ale som rád, že nám pandemická situácia dovolila užiť si túto akciu a veľká pochvala pre Barborku, ktorá s klientami nacvičovala.Dňa 15.10.2021 sa mala v areáli DSS konať naša "Superstar", ale keďže mrholilo, tak sme sa museli presunúť do kuchyne, čo podľa mňa nebol žiadny problém a zmestili sme sa s prehľadom. 
 
Už som to určite písal, ale medzi klientami sa nachádzajú veľké talenty, ale ani to v živote "vonku" asi bohužiaľ niekedy nestačí.
 
Ale som rád, že nám pandemická situácia dovolila užiť si túto akciu a veľká pochvala pre Barborku, ktorá s klientami nacvičovala.

Dňa 15.10.2021 sa mala v areáli DSS konať naša "Superstar", ale keďže mrholilo, tak sme sa museli presunúť do kuchyne, čo podľa mňa nebol veľký problém a zmestili sme sa s prehľadom. Už som to určite písal, že medzi klientami sa nachádzajú veľké talenty, ale ani to na život "vonku" asi bohužiaľ niekedy nestačí. Ale som rád, že nám pandemická situácia dovolila zažiť túto akciu a veľká pochvala pre Barborku, ktorá s klientami nacvičovala.

Autor: Martin Mandák