Dňa 24.6.2026 sme mali čerešňový deň. Video je kratšie, pretože mám teraz toho viac. Včera som riešil plagátik k tejto akcii, do čoho ma zaučila pani ergoterapeutka Mária Š. v chat GPT, do toho ma tlačil aj otec a naozaj je to šikovný nástroj, len ho treba vedieť používať. Takže plagátik k čerešňovému dňu by sme mali. Je fakt, že čerešne som od detstva veľmi neriešil, čo je určite škoda, pretože sú plné vitamínov. Zajtra máme po presunutí kôli počasiu MDD a potom pokračujeme ďaľšími akciami. Ako bonus nám pani Ingrid napiekla čerešňový koláč a na stole nechýbali ani čerešne. Na túto akciu boli pozvaný aj páni z DSS, takže nám bolo spolu trošku veselšie.
Autor: Martin Mandák