Fašiangy 2.3.2019 Bytovka

Dňa 2.3.2019 nás boli na bytovke pozrieť a vytancovať naši milý domáci fašiangovníci, ktorý so sebou doniesli hudbu, kroje, zvyky a dobrú náladu, za čo im veľmi pekne ďakujeme a dúfame, že prídu o rok zas. 
 
Autor: Martin MandákDňa 2.3.2019 nás boli na bytovke pozrieť a vytancovať naši milý domáci fašiangovníci, ktorý so sebou doniesli hudbu, kroje, zvyky a dobrú náladu, za čo im veľmi pekne ďakujeme a dúfame, že prídu o rok zas. 
 
Autor: Martin Mandák

Dňa 2.3.2019 nás boli na bytovke pozrieť a vytancovať naši milý domáci fašiangovníci, medzi ktorými nechýbala ani naša pani Riaditeľka s dcérami a manželom (pánom starostom), ktorý so sebou doniesli hudbu, kroje, zvyky a dobrú náladu, za čo im veľmi pekne ďakujeme a dúfame, že prídu o rok zas. 

 

Autor: Martin Mandák


O tri dňi neskôr, ako nás boli pozrieť skvelý miestny fašiangovníci nás z pracovnej činnosti vytrhli fašiangovníci z ústavu, čo som bol prekvapený, aj keď sa to vlastne deje každý rok, ale tak nejak som nato zabudol. V každom prípade je pekné, že vedia klienti ústavu rozdávať dobrú náladu, aj keď majú občas ťažký osud.

Autor: Martin Mandák