Futbalový turnaj 11.06.2016

V sobotu 11.06.2016 sme deň začali nástupom na ihrisko, v areáli nášho Zariadenia podporovaného bývania sa totiž konal futbalový turnaj medzi klientami so zariadení sociálnych služieb z Prochota, Hrabín a domáceho Veľkého Poľa. Prochot a Veľké Pole mali zostavené dva tímy – tím A a tím B. Jednotlivé skupiny v zložení 4 hráči + brankár boli o 8:00 hod. nastúpené na ihrisku. Pravidlá, rovnako ako aj hrací čas boli upravené. Hralo sa systémom každý s každým.

Ako by to bolo, keby futbalový turnaj nevyhrali domáci? Prvé miesto si vybojoval tím Domov n.o. A, ktorý tvorili chlapci ZPB, ktorí vyhrali zlaté medaily aj na 10. ročníku Medzinárodnej futbalovej lige pre hráčov s mentálnym postihnutím Seni Cup 2016. Tímy sa umiestnili nasledovne:

1. Domov A
  2. Prochot A
  3. Domov B
  4. Hrabiny
  5. Prochot B

Všetky miesta boli odmenené a prvé štyri dostali aj zlaté poháre, o ktoré sa okrem iného postaral p. farár z Prochota, ktorému veľmi pekne ĎAKUJEME. Na obed sa všetci hráči a zamestnanci posilnili vynikajúcim gulášom, ktoré nám pripravili pani kuchárky z Domova n.o. Počas celého turnaja vládla priateľská a športová atmosféra. Všetkým zúčastneným ďakujeme.

Autor: Ing. Bibiána Demeterová