Sponzori

Všetkým sponzorom ĎAKUJEME. 
Veľmi nás teší, že nám svoju priazeň prejavujete nielen slovami, ale aj konkrétnymi činmi či vecnými darmi.

DREVONA NÁBYTOK, Bratislava

Obývacia stena LISAMBA - obývacia stena zútulnila obytné miestnosti v Zariadení podporovaného bývania. Vďaka tejto pomoci sa nám podarilo dokončiť rekonštrukciu a zariadiť vstupnú halu a niektoré izby novým, funkčne vyhovujúcim nábytkom. 

BELLA SK s.r.o, Bratislava 

Počítač Lenovo - počítať je umiestnený v ambulancii hlavnej sestry, slúži na vybavovanie dokumentácie pre klientov zariadenia Domov n.o. Počítačom sa podporil ošetrovateľský štandard, vyššia bezpečnosť a kvalita v ošetrovateľských úkonoch.

InterStore Group s.r.o., Bratislava (2016)  

Chladnička Whirlpool SW8IQW - chladnička slúži na uloženie potravín klientov v domove sociálnych služieb Domov n.o. Jednodverová chladnička s objemom 363 l, monoklimatická, energetická trieda A+, 6. zmysel, elektronické ovládanie, osvetlenie, sklenené poličky, rovné dvere, vyčnievajúca rukoväť, rozmery (V x Š x H): 187,5 x 60 x 63 cm, pomáha udržať potraviny klientov v správnej teplote a vždy čerstvé. 

INMEDIA spol. s r.o., HISPA SK s.r.o., HARDY PLUS s.r.o.,
Ryba Žilina, spol. s r.o., Prievidzské pekárne a cukrárne, a.s., DANA K s.r.o., METRO C&C, Starosta obce Veľké Pole,
Starosta obce Horná Ves (2016)

Výrobky zo sortimentu na Vianočné trhy Domov n.o. 2016 - dňa 16.12.2016 sa uskutočnil 2. ročník Vianočných trhov, ktoré organizovala nezisková organizácia Domov. Pripraviť takéto podujatie nie je jednoduché, vyžaduje si nielen veľa času, šikovných ľudí, nové nápady, ale i finančné prostriedky. S pomocu uvedených sponzorov sa podarilo zorganizovať krásne Vianočné trhy, ktoré spríjemnili klientom domova sociálnych služieb a zariadenia podporovaného bývania najkrajšie sviatky roka – Vianoce.  

Peter Kurhajec, Thuasne SK s.r.o., AOZPO SR (2016)

Antidekubitný matrac - matrac funguje na princípe cirkulácie vzduchu medzi komorami v podložke a využívajú ho dlhodobo ležiaci pacienti ako prevenciu pred bolestivými preležaninami. Ďakujeme darcovi, p. Petrovi Kurhajcovi, za Váš veľký dar, ktorý si nesmierne vážime. Touto cestou ďakujeme i spoločnosti Thuasne SK, s.r.o., ale i Asociácii poskytovateľov sociálnych služieb SR za sprostredkovanie matracu. 

Bamitop, spol. s r.o. (2016)

Potraviny - spoločnosť pravidelne poskytuje klientom Domov n.o. potraviny, ako napr. ovocie na vianočné sviatky a pod. 

Mária Hrnčiarová, Alica Madleňáková - sestry pána Sedláka (2016)

Finančný dar 200 € - finančné prostriedky od sestrier klienta Petra Sedláka boli použité na bežnú prevádzkovú činnosť domova sociálnych služieb Domov n.o. Za finančnú hotovosť veľmi pekne ďakujeme. 

HARGITA, s.r.o. (2017)

Umelecké potreby - spoločnosť venovala našim klientom rôzne pomôcky na modelovanie a výrobu dekoračných predmetov, čím sa podporili ich tvorivé aktivity. Ďakujeme, s Vašou pomocou dokážeme vyplniť voľný čas klientov zaujímavými činnosťami a pomáhame rozvíjať zručnosti a sebarealizáciu klientov. 

Babičkářství, Česká republika (2017)

Spoločenská hra Jak to tenkrát bylo? - pani PharmDr.Monika Kopřivová, zakladatelka Babičkářství darovala našim imobilným klientom originálnu hru určenú pre seniorov. Páči sa nám, že si tak klienti priputání na lôžko môžu v spoločnosti ergoterapeuta zaspomínať na príbehy zo svojej histórie. Hru vytvorila so svojim tímom p. Kopřivová, je určená pre 2-12 hráčov od 6 do 120 rokov :-), obsahuje velký hrací plán, karty s retro fotografiami, karty s otázkami a figúrky. 

Stabilo GmbH, Česká republika (2017)

Písacie potreby a antistresové omaľovánky -  STABILO International GmbH, organizačná zložka Praha podporila obľúbenú činnosť klientov /kreslenie a maľovanie/ dodaním kresliacich, písacích potrieb a antistresovných omaľovánok. Ďakujeme, každý dar si veľmi vážime. 

FaxCopy a.s. (2017)

Papiere a písacie potreby - spoločnosť FaxCopy a.s. venovala našim chlapcom škatuľu plnú prekvapení - farebné papiere, skicáre, lepidlá, fixky, ceruzky, stúhadká a veľa veľa ďalších drobností pre veľkú radosť klientov. Ďakujeme. Zároveň sa chceme poďakovať aj p. Kateřine Lacovej za veľmi milý prístup a ochotu.

Martinus.sk, s.r.o. (2017)

Spoločenské hry a omaľovánky - internetové kníhkupectvo Martinus.sk, s.r.o. darovalo klientom omaľovánky vo veľkom formáte. Na ich vyfarbenie budú naši chlapci potrebovať celé týždne. Okrem toho, obyčajná rodinná hra plná prekvapení a zábavy - Človeče nehnevaj sa s veľkou hracou podložkou, ktorú nám spoločnosť taktiež venovala, dokáže vytvoriť neobyčajnú radosť. Dobble - hra, ktorej cieľom je nájsť spoločný symbol na dvoch kartách, pričom každé dve karty majú práve jeden symbol rovnaký, overí postreh našich klientov. A keďže vedomostí nikdy nie je dosť, Martinus.sk, s.r.o. darovala klientom i kvízovú hru - iKNOW. Ďakujeme. 

Zlatá Nitka s.r.o. (2017)

Textilná galantéria, servítky - kreatívna galantéria so sídlom v Banskej Bystrici venovala klientom rôzne produkty zo sortimentu textilnej galantérie /látky, stužky, lemovky a pod/ ako aj servítky, ktoré využijú naši klienti pod dozorom ergoterapeutov na dekoráciu rôznych predmetov servítkovou technikou, známou pod názvom decoupage. Sponzorovi veľmi pekne ďakujeme. 

Jozef Brachňák - BROZ (2017)

Textilná galantéria a pletacie priadze - spoločnosť venovala našim klientom obrovskú krabicu, v ktorej sa ukrývali stuhy, lemovky, zipsy, gombíky, pletacia priadza, čipka a mnohé ďašie zo širokého sortimentu spoločnosti BROZ. Materiál využijeme pri ergoterapeutickej činnosti s klientami v DSS i v ZPB Domov n.o. Ďakujeme. 

RIBON, s.r.o. (2017)

Textilná galantéria a nohavice pre klientov - textilná galantéria venovala klientom krajky, nášivky, gumy, prámik, ktoré využijeme pri výrobe rôznych dekoračných predmetov. Súčasťou daru boli i nohavice pre klientov. Sponzori veľmi pekne ďakujeme.

 
 
  •